Dwa dni temu opcja rosyjskiej propagandy na Neon24 poszła „na banany”. Ale musiały być jakoś niesmaczne, skoro zamiast na tydzień, wrócili po 2 dniach.

Nazwać to dziecinadą to mało. Trwa walka, o to, że bloger ikulalibal został, za obrażanie innego użytkownika (garkotłuk, , tydzień urlopu. Za to dziś mamy dopiero godzinę 12:00 a dyżurujący admin wysłał na urlop i to znacznie dłuższay 3 blogerów/komentatorów. Bo przecież prawo do chamstwa, obrażania przynależne jest tylko opcji rosyjskiej propagandy na Neon24.\

 

Wszystko wskazuje,że na Neon24 opcja propagandy rosyjskiej popadła w rozpacz jak nie przymierzając Rosjanom na froncie. Mieliśmy atak na Kreml, probę zabicia Putina, tyle, że „terroryści” zaatakowali Putina w czasie, gdy wszyscy wiedzą, że w tych godzinach Putin na Kremlu nie urzęduje. Z powodu braku amunicji i wysokiej śmiertelności wśród rosyjskich najemników Prigożyn zapowiedział wycofanie najemników z Bachmutu, a to jedyna formacja, która jakieś sukcesy tam odnosiła. Zbliża się kolejne święto ważne dla armi rosyjskiej, a pochwalić się nie ma czym. Styąd propagandziści rosyjscy odchodzą od zmysłów, jak to wszystko usprawiedliwić. Całe szczęście, że choć nasz admin, wykidajło w ciągu 11:58 – 12:12 trzech komentatorów  wyrzucił. Jakiś sukces jest, jak na możliwości „propagandy rosyjskiej.

Co więcej, pod dwoma tekstami „odbananowanych” wszelkie komentarza opisujące „żenadę” są kasowane. Nie będę się do tego odnosił, bo przecież na Neon24 mamy ludzi inteligentnych, z pewnością sami potrafią to ocenić. Pomyślmy, jutro mam dyżur i tak „na śniadanie” wyrzucam rzech propagandzistów Rosji, za??? Za nazwanie Polaków, polskich patriotów na Neon „banderowcami”. Dobry powód? Komentator „wiedza nie boli” dostał urlop za nazwanie opcji propagandy rosyjskiej Neon.ru.

Podaję przykłady usunętych komentarzy:
wiedza nie boli: usuwający dżon"...w Neon.ru . Jakoś nie widać, by rosyjski bojkot prowadził do upadku. Dzięki temu Polacy zyskali głos. Dzięki temu polska myśl się przebija zaś Rosjanie nie mogą bezkarnie obrażać Polaków o co walczą."

puuuk: usuwający dżon: "Jak najbardziej ale prawdy bolszewickiej bo twój donos jest wyjątkowo bezczelny bo niby jacyś neobanderowcy zdominowali ten portal a tak naprawdę nie było tu jak dotąd ani jednej notki , która by wspierała ten "neobanderyzm " , jest wprost przeciwnie i codziennie kolportuje się tu wiadomości sprzyjające Rosjanom , a sam Zawisza zupełnie samotnie usiłuje się tej rosyjskiej propagandzie przeciwstawić , za co powinien być przez Pana Oparę wyróżniony za utrzymanie resztek polskości na tym portalu"

Dwóch innych zbanowanych to: informatyk amator: zgodnie z wiedzą "wykidaiły" to były bloger Neon24 "Husky".
Pawka Morozow, to według "wykidajły" dawny "Dante". 
Nie wiem skąd "wykidajło" to wie, bo mając te same uprawnienia co "wykidajło" nie mam możliwości sprawdzenia "who is who". Admini nie kają dostępu do żadnych informacji pozwalających choćby zidentyfikować miasto, gdzie loguje się dany bloger/komentator. Ale "wykidajło" wie. Skąd? Programista jednemu z adminów  zdradza informacje niedostępne innym adminom> Dżonie to poważne oskarżenie, bo mimo tego, że doceniam Twoj wkład w rozwój portalu łamiesz ustalone zasady. Admini są równi w dostępnie do informacj chroniących portal? Jak wiesz, ja jeśli o coś prosiłem to było to dla dobra portalu. Zdradzając informację jednemu adminowi, a inny nie działasz przeciw portalowi. Działasz w kierunku przejęcia portali przez "przyjaciół królika" żądających bezkarnego obrażania innych użytkowników portalu.
 

Życie jednak jest piękne, budzisz się rano i nie wiesz co cię spotka. To właśnie jest kwintesencją życia i kwintesencją powiedzienia „chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze”.

 

I kolejne doświadczenie, sprawdzę, czy skrypt pozwala adminowi wrzucić swój tekst do lochu. Bo jeśli tak, to wyręczę „wykidajłę”, sam się zgłoszę do lochu. Jak bawimy się jak chłopcy w krótkich majteczkach to się bawmy.

A ja zajmę się czymś pożyteczniejszym dla portalu, dla internetu.